header photo

Kes keda? Maailmameistri küsimärgid

Tõehetk jõuab kätte. Foto: footballpress.net

Soccernet.ee tiim jätkab koos meie sadade ja sadade kasutajatega MM-i ennustamist. Tänane võistluspäev pakub kolm raskesti ennustatavat vastasseisu, millest ehk kõige rohkem küsimärke on tekitanud valitseva meistri Itaalia löögivalmidus.

Eilne päev ei toonud Soccerneti tiimile mitte ühtegi täistabamust. Kõige edukamalt jätkab endiselt Mari, kes liigub sellega kenasti Dannari musi kursil. Enamus nägi ette Saksamaa võitu, kuid ei osanud ette näha sellist teerulliga ülekäimist. Üksikuid punkte andsid ka Sloveenia ja Ghana võidud.

Oma nukra mätta otsast võime vaid kadestada liidrikohal püsiva zlatankarli lennukat minekut. Järjekordsed täpsed skoorid tõstsid tema kogusumma 19 punkti peale, millega ta juhib järgnevate ees juba 5 punktiga. Teist kohta jagavate kasutajate reed ja prjjt2 kõrvale tõusis Smirnoff.

Ennustusmäng on siiski veel noor, sest peetud on vaid 1/6 alagrupimängudest ning 1/8 kõikidest mängudest. Praegusest punktiseisust hoolimata pole seega kellelgi veel põhjust meelt heita ega isegi alles nüüd alustada, sest lisaks parimatele ennustajatele ette nähtud autasudele (peaauhinnaks on Nike T-90 putsad!) hakkame õigepea laiali jagama ka loosiauhindu.

Liidrid:

1. zlatankarl 19 punkti
2.-4. reed, prjjt2, Smirnoff 14 punkti

Soccerneti tiim:

27.-68. (-6) mari929 8 punkti
112.-185.
(-80) Tanel 6 punkti
302.-379.
(-138) dannar, (-87) kremmelkoor21 4 punkti
380.-505.
(+3) Kasper, (+3) mazz, 3 punkti

Kogu edetabel!

Soccerneti tiimist jagavad teile täna vihjeid viis edukaimat, Mari “naiselik puude” Lill, Tanel “teooriamees” Tursk, Dannar “eelmise MMi superennustaja” Leitmaa, Kristjan “targem kui Lippi” Remmelkoor ning Kasper “munadega hiidlane” Elissaar. Siim “kõige kehvem ennustaja” Pulst peab oma tegude üle tõsiselt järele mõtlema, enne kui tal taas ennustada lubatakse.

Punktijahile:

Totaalne jalgpall tagasi?
Holland vs Taani

Dannar: 3:1. Mõlemad on väga positiivsed meeskonnad ja vähemalt alagrupis on ka Holland tegija. Tuleb ilus mäng ja ka Tomasson saab silma pähe.

Kasper: 4:0. Klassivahe on ilmne. Holland on võimas ja üks soosikuid MM-tiitlile!

Kristjan: 3:0. Holland ei jätnud valikturniiril ühtki punkti korjamata. Kuigi ka Taani võitis raske valikgrupi, on Holland finaalturniiride grupimängudes alati hea olnud ning tundub parem ka paberil, isegi kui Robben ei mängi.

Mari: 3:1. Holland jättis juba MM-ile eelnenud kohtumistes väga hea mulje. Hoolimata Robbeni vigastusest, on meeskond täis staare, kel skoorimisega probleeme ei teki. Lisaks sellele on Holland ilmselge soosik tiitlile.

Tanel: 4:1. Holland teeb sakslaste eeskujul korraliku purustustöö. Kui hollandlased võidavad, siis teevad nad seda juba stiilselt. MM-i eel on Taani-suguseid tiime mõnuga purustatud. Sneijder, van der Vaart ja van Persie, kuid ehk ka Robben pakuvad tõelise vaatemängu.

Kokkuvõttes: Holland võidab minimaalselt kahe väravaga.

Alistamatud lõvid murravad samuraid?
Jaapan vs Kamerun

Dannar: 0:2. Tunnistan, et see MM on senimaani mu ennustused olnud kohutavad. Ilmselt läheb ka see, kuna aafriklased on omavahel tülli läinud, aga äkki ikkagist suudavad nad head minekut näidata.

Kasper: 1:3. Mõlemad on MM-i eel kohutavas hoos olnud, ent ehk šokolaadikarva poisid on füüsiliselt veidi võimsamad, kuigi ka jaapanlastel ilmselt jõudu jätkub. Põnev kohtumine, ent Kamerunil on rohkem õnne.

Kristjan: 1:2. Jaapanlased jäävad liiga väikeseks, et aafriklaste vastu punkte saada. Kamerun mängib oma kodumandril ja omab sellist ründajat nagu Eto’o.

Mari: 1:2. Kuigi Jaapan mängib hästi, on Kameruni trumbiks Eto’o, keda Aasia kaitsjad kinni võtta ei suuda.

Tanel: 1:2. Üks napim ja põnevam võit peab ka kellelegi ära tulema. Eto’o paneb Roger Milla suu kinni ja pakuks, et võiduvärav tuleb viimasel kümnel minutil ning staadion läheb pööraseks.

Kokkuvõttes: Kamerun võidab kõigi eelduste kohaselt 2:1.
Mina isiklikult panustan küll Jaapanile, aga senised punktid näitavad, et minu ennustusi uskuda ei tasu.

Maailmameister vormis?
Itaalia vs Paraguay

Dannar: 1:1. Itaaliast saab selle turniiri põruja. Neil pole eriti midagi, millega eelmist edu korrata. Paraguayga tuleb üsna kole mäng.

Kasper: 2:1. Itaalia on antud momendil nõrk, kuid ega Paraquay vorm pole ka kiita. Sellest hoolimata on Lõuna-Ameerika poistel võimas ründeliin ja Itaalia vananeva kaitseliini vastu on neil šansse. Siiski panevad valitsevad meistrid oma kogemuse maksma ja võtavad napi võidu.

Kristjan: 1:0. Itaallastel on liiga kerge alagrupp, et play-off’idest eemale jääda. Kuigi Paraguay ei ole kõige lihtsam vastane, suudavad itaallased ikkagi ühe värava ära lüüa.

Mari: 2:0. Kuigi itaallased on ühed kõrgeima keskmise vanusega osalejad MM-il, suudavad nad oma kogemuste pealt kaks ära lüüa. Lisaks sellele on neil kaitsta tiitel, mis paneb nad veelgi surve alla, kuid nad saavad sellega hästi hakkama.

Tanel: 2:1. Itaallased on hädas, aga kobistavad siiski võidu ära ning saavad edaspidiseks hoogu juurde. Ei tule väga põnev mäng, kuid mõlemad meeskonnad suudavad vähesed võimalused ära kasutada.

Kokkuvõttes: Itaalia võtab säratu võidu.

Jaga meiega oma muljeid Soccerneti interaktiivsetes LIVE-ülekannetes.

 

Lisa kommentaar