header photo

Kes keda? Surmagrupp

Naljategemise aeg on läbi, surmagrupp ootab. Foto: Catherine Kõrtsmik

Ajurakud niigi halliks ajanud ennustamine muutub aina raskemaks, sest täna tuuakse letile surmagrupp. Põhja-Korea võimalustesse keegi küll ei usu, aga kes ülejäänud kolmest – Portugal, Elevandid, Brasiilia – küll langema peab?

Eilne mängudepäev tõi Soccerneti vaprast ennustustiimist rõõmu vaid Dannarile, kes pani täppi Itaalia 1:1 viigimängu Paraguayga ning ronis tabelis tükk maad kõrgemale. Punkte teeniti ka Hollandi võidumängust, aga täpseid skoore ära ei arvatud ning Jaapani üleolek osutus meist enamike jaoks üllatuslikuks. Ja nii need punktid kaovad…

Liidrid:

1. zlatankarl 20 punkti
2.-3. Pilt, elionpros 19 punkti

Soccerneti tiim:

116.-167. (-89) mari929 9 punkti
168.-230.
(+134) dannar 8 punkti
231.-314.
(-119) Tanel 7 punkti
399.-473.
(-97) kremmelkoor21, (-19) mazz 5 punkti
474.-558. (-94) Kasper 4 punkti

Kogu edetabel!

Kasperi julged ennustused on talle kätte maksnud ja sestap jääb “munadega hiidlane” meie seekordsest stiilsest viisikust välja. Mõne erandiga on kogu Soccerneti tiim seni tugevalt lati alt läbi jooksnud ning viimane aeg on end kokku võtta.

Uus päev, uued lootused:

Okeaania uhkus kaalul
Uus-Meremaa vs Slovakkia

Dannar: 0:2. Slovakkia tõusis selle alagrupi favoriidiks. Kui Tšehhoslovakkia võitis aastal 1976 EM-tiitli, siis oli tegelikult enamus meeskonnast Slovakkiast. Nüüd on nad tagasi. Nad ei ole tšehhidest nõrgemad ja ka uusmerekate tants neid ei koti.

Kristjan: 0:2. Uus-Meremaa on naljanumber. Minu arvates 32st koondisest MM-il kõige nõrgem. Kui isegi Eestit ei võida, mis siis veel finaalturniiri vastastest rääkida. Finaalturniirile kvalifitseeruti ainult tänu Austraalia kolimisele Aasia tsooni. Mitte et ma Uus-Meremaast halvasti arvaks 🙂

Mari: 0:1. Usun, et värava saab kirja Napoli eest hea hooaja teinud noor Hamsik.

Siim: 0:2. Slovakid murdsid MMile raskest Euroopa valiksarjast, Uus-Meremaa võitis pileti poole hinnaga. Kuigi eelmisel turniiril sai T&T enam-vähem hakkama, oleks Uus-Meremaa peale panustamine tõenäosuse vastane.

Tanel: 0:1. Üritan nüüd tõusu alustada ja asja tõeliselt tõsiselt võtta! Pakun, et tuleb jälle üks kinnine mäng, kus Uus-Meremaa kaua Slovakkiat nulli peal suudab hoida, kuid lõpuks siiski teise poolaja keskpaigus murdub.

Kokkuvõttes: Uus-Meremaa jääb igatepidi nulli peale.

Ronaldo elevandijahil
Elevandiluurannik vs Portugal

Dannar: 1:1. Ma usun, et Ronaldo ja Drogba istuvad mängu ajal keskringis ja vaatavad teineteise aluspükse. Lõpuks saavad mõlemad ühe paugu kirja ja seis jääb 1:1. GERVINHO!! GERVINHO!! GERVINHO!!!

Kristjan: 1:1. Kaks suhteliselt võrdselt kõva meeskonda, nii et pakun viiki. Senine MM on näidanud, et resultatiivsemat viiki kui 1:1 pakkuda ei maksa.

Mari: 1:1. Kaks mitte just kõige nõrgemat vastast. Kui ka aafriklaste kapten Drogba mängida ei saa, on nad piisavalt tugevad, et Portugalile peavalu valmistada.

Siim: 2:1. Nimed tõotavad väravaid, loodetavasti ei vea nad alt. Portugal ei ole Queirozi käe all erilist minekut näidanud ning pigem üllatavad Elevandid kodumandril.

Tanel: 3:2. MMi esimene tõeliselt põnev mäng kahe väga võimeka tiimi vahel ning Elevandiluurannik suudab ehk kodumandril vapustada. Tõsi, ma eriti ei usu tegelt nende võitu, aga otsustan riskida! Sain ka munad endale! Suurt skoori võib küll oodata!

Kokkuvõttes: Igal juhul näeme väravaid ja võib-olla ka Elevandiluuranniku võitu.

Sambajalgpall või sõjaväeline kord?
Brasiilia vs Põhja-Korea

Dannar: 4:0. Brasiilia ja Põhja-Korea seisneb ruletimängus, et palju panna? Brasiilia võidab. Võidab tugevalt ja Luis Fabiano lööb kübara.

Kristjan: 1:0. Põhjakorealased peaksid olema distsiplineeritud ja võitlevad kindlasti iga meetri eest väljakul. Tuleb Eesti-Brasiilia mängu koopia, kus Eesti asemel on Põhja-Korea.

Mari: 2:0. Brasiilia ei tulnud MM-ile nalja tegema. Hoiavad ma puuri puhtana ja võtavad kindla võidu.

Siim: 3:0. Põhja-Korea on üks suur punane küsimärk, aga Brasiilia on Brasiilia ja teistpidi tulemust ei saakski ennustada. Põhja-Korea inimestel jääb avamäng kahjuks nägemata.

Tanel: 5:0. Brasiilial on küll kõvasti probleeme, aga usun, et Põhja-Korea televisioonis seda mängu kindlasti ei mainita ja Brasiilia võtab võimsalt oma soovitud tulemuse!

Kokkuvõttes: Brasiilia võidab, aga kui paljuga?

PS. Vabandan Dannari keelekasutuse pärast. Ilmselgelt segavad teda kõrged panused (kui Mari võidab, saab ta Dannarilt autasuks musi).

4 vastust postitusele: “Kes keda? Surmagrupp”

 

Lisa kommentaar