header photo

Kes keda? Uuele ringile

Nõuame punkte! Foto: Siim Semiskar/ERR Sport

MM-i alagrupiturniiri esimene voor saab täna läbi ning tahaks loota, et sellega koos lõppevad ka kinnised heitlused ja väravatevaesed skoorid. Juba avavooru lõpetaval Hispaanial peaks olema piisavalt väge, et väravaluugid lahti murda ning atraktiivne teine voor sisse juhatada.

Eilsed ennustused läksid nagu ikka ehk Soccerneti tiimi jaoks väherõõmustavalt. Uus-Meremaa viigivärav röövis tähtsad punktid mitte ainult slovakkidelt ning Elevantide ja Portugali väravateta viik tundus enne mängu igasuguse loogika vastane, nagu ka Põhja-Korea südi vastuhakk Brasiiliale.

Liidrid:

1. zlatankarl 22 punkti
2.-3. elionpros, Pilt 21 punkti

Soccerneti tiim:

94.-144. (+22) mari929 11 punkti
145.-210.
(+23) dannar 10 punkti
275.-356.
(-44) Tanel 8 punkti
357.-436.
(+42) kremmelkoor21 7 punkti
437.-509. (-38) mazz 6 punkti
510.-570. (-36) Kasper 5 punkti

Kogu edetabel!

Meie edukaim ennustaja Mari hoiab tänaste mängude prognoosid kahjuks saladuses ja nii peate leppima senimaani selgelt põrunud meespere vihjetega.

Uuele ringile:

Mida oodata eksootikast?
Honduras vs Tšiili

Dannar: 0:2. Tšiili on resultatiivne ja üsna tugev. Hondurase kohta ei oska midagi öelda.

Kasper: 0:1. Seekord üritan veidi mõelda ja arvan, et ka nemad alustavad oma avamängus vaikselt, luuravalt ja tagasihoidlikult.

Kristjan: 0:2. Kuigi Tšiili parim jalgpallur David Pizarro on koondisest loobunud, siis üllataja Hondurase vastu võetakse ikkagi võit.

Siim: 0:1. Tundmatute koondiste tõttu raskesti prognoositav mäng, aga Tšiili peaks olema tugevam ning 1:0 on senist turniiri käiku vaadates kõige loogilisem skoor.

Tanel: 1:2. Kaks üsna võõrast tiimi. 1:2 tulemuse pakkumine pole jätkuvalt edu toonud, kuid usun, et Honduras on võimeline selles mängus väravat lööma, aga Tšiili on tugev koondis, kes on võimete poolest vastasest üle ja võtab oma.

Kokkuvõttes: Tšiili võit, olgu siis ühe või kahe väravaga.

Euroopa kuningas õigustab trooni?
Hispaania vs Šveits

Dannar: 3:0. Hispaanlastel ei tohiks Šveitsiga muret olla, kuid muidugi jääb võimalus, et tuleb taas kinnine mäng. Loodetavasti mitte.

Kasper: 2:0. Teist võimalust lihtsalt ei ole. Hispaania peab näitama, et mõni meeskond julgeb korraliku vutiga alustada, kuid samas hoitakse asi normaalsuse piires ja Alpi mäestiku sõpru häbistama ei hakata, sest nende kodus tehti ju kaks aastat tagasi puhas töö.

Kristjan: 2:0. Valitsev Euroopa meister on praegu võimas, aga üleliia suuri riske ei võeta ning rohkem kui kahte väravat ei viitsita lüüa.

Siim: 2:1. Šveitslastel peaks olema avamängus piisavalt jõudu, et hispaanlaste võimast ründejõudu ohjeldada, aga üks meeskond on paberil siiski nii selgelt parem, et muud tulemust on raske ennustada.

Tanel: 3:0. Hispaania on võimas ja näitab seda ka Šveitsi vastu. Ma ei oskagi siia midagi lisada.

Kokkuvõttes: Ei mingit küsimust, Hispaania võimutseb.

Võõrustaja torkab veelkord?
LAV vs Uruguay

Dannar: 1:1. LAV üllatab teist korda. Shabalalalalala lööb jälle värava ning viimases voorus saadetakse prantslased koju.

Kasper: 0:2. Teine voor, mäng on lahtisem, paraku võõrustajatel ei vea seekord, kuigi võiks.

Kristjan: 0:1. Seekord võõrustajad Tshabalala-sugust imelööki ei soorita, Uruguay teeb oma avamängust mõningad korrektiivid ja LAV karistatakse ära hetkel, kui aafriklased liiga julgeks lähevad.

Siim: 1:2. Aafriklaste kaitseliin näitas avamängus end võrdlemisi auklikuna, mis peaks olema Uruguay võimsale ründepaarile maiuspala. Kodune vuvuzela-pinin LAV-d ei päästa, kuigi korraliku lahingu nad muidugi annavad.

Tanel: 2:1. Olen Uruguay suur austaja, aga usun, et LAV suudab läbi raskuste teiseks poolajaks kaks väravat lüüa ning Uruguay surve viiki päästa ei kanna vilja.

Kokkuvõttes: Kerge eelis Uruguayle, aga kodumeeskond on alati üllatusvõimeline.

Kohtume LIVE-ülekannetel!

Üks vastus postitusele: “Kes keda? Uuele ringile”

  • football2u ütleb:
    16. juuni 2010 kell 19:31

    See Hispaania-Šveitsi skoori ennustamine tundus arvatavasti igaühele vaid La Furia Roja vormistamise küsimus, kuid võta näpust…

 

Lisa kommentaar