header photo

Kes keda? Vähemalt näeb väravaidki

Ära unusta väravaid lüüa! Foto: Nike

Umbes-täpselt teise mängudevooru alguses meenus jalgpalluritele nende töö eesmärk – väravate löömine. Ennustamist see lihtsamaks ei muuda, aga vähemalt ei saa keegi igavuse üle kurta. Näis, kas tänaste mängude eeldatavad soosikud Inglismaa, Saksamaa ja USA lasevad end (ja nende peale panustajaid) üllatada.

Eilsed ennustusvihjed ei osutunud kahjuks taas kuigi õnnestunuks. Mitte ühtegi täpset skoori ning mitte keegi meist ei julgenud pakkuda Mehhiko võitu Prantsusmaa üle (kuhu jäävad Kasperi munad, kui neid vaja on). Argentina ja Kreeka edu korraga suutis ainsana ennustada Kristjan, kes tegi tänu sellele läbi ka väikese tõusu tabelis.

Ennustusmängu üldliidrite seas tõi eilne päev kahjuks kaasa mõningaid muudatusi, sest osad kasutajad olid varemalt omandanud punkte ebaausal teel (loe lähemalt siit). Soccernet.ee vabandab segaduste pärast ning kinnitab, et enam ei ole kellelgi võimalik sohki teha. Petturid välja selgitatud, loosisime välja ka esimesed loosiauhindade võitjad, kelle nimed leiate sama lingi kaudu.

Liidrid:

1. Pilt 26 punkti
2.
kjuutipai 24 punkti
3.
reed 23 punkti

Soccerneti tiim:

11.-20. wiiner 19 punkti
47.-69. (-3) mari929 16 punkti
277.-354. (-74) dannar, (+57) kremmelkoor21, (-10) mazz 11 punkti
355.-428.
(-23) Kasper 10 punkti
429.-491.
(-18) Tanel 9 punkti

Kogu edetabel!

Soccerneti ennustustiimi maine parandamiseks kaasasime seekord ka meie tegevjuhi Veiko “wiiner” Kampura, kes hoiab hetkel üldtabelis tugevat 11.-20. kohta. Puhkepausi võtsid seekord Mari ja Kasper.

Täiskäigul edasi:

Sakslaste võidukäik jätkub?
Saksamaa vs Serbia

Dannar: 0:0. Teen täna triki ja ennustan kõik mängud 0:0 viiki. Ei saa ju kõik teise vooru mängud arvukalt väravaid anda. Serbia ei saa ju ka kaua põruda. 12 aastat tagasi tehti väga haarav 2:2 viik. Seekord äkki ka?

Kristjan: 2:1. Üks tiim oli teisest avavoorus selgelt parem ja on läbi ajaloo parem olnud, ühe värava on Serbia siiski võimeline Saksamaa kaitse juures lööma.

Siim: 2:1. Sakslased jätsid avavoorus ehk kõige parema mulje, eriti ründefaasis. Serbia on sitke, aga nad jäävad väga distsiplineeritud meeskonnale siiski alla.

Tanel: 1:1. Serbia on võimeline hästi mängima ning loodan, et nad suudavad siiski oma MM-i päästa ja taas konkurentsi tõusta.

Veiko: 1:0. Saksamaa näitas avavooru kõige ilusamat mängu. Serbia kindlasti püüab hoolega, ent Saksamaa Ordnungit nad ei murra.

Kokkuvõttes: Saksamaa napp võit või viik.

Väikseim või suurim?
Sloveenia vs USA

Dannar: 0:0. Sloveenia läheb ilmselt hoidma ja ka USAle viik katastroofi ei tähenda.

Kristjan: 0:1. USA-l on hea kaitse ja jänkid on võimete poolest natuke paremad.

Siim: 1:1. Sloveenid on kaitses sitked ja karistavad kontrarünnakul jänkide liigse enesekindluse ära.

Tanel: 1:2. Ehk jätkuvad seal teise vooru head mängud. USA oli Inglismaa vastu üsna OK ning peaks Sloveeniast üle olema. Tõsi, Sloveenia enesekindlus on ilmselt üsna kõrgel.

Veiko: 0:2. Kuigi viik Inglismaaga oli ennekõike Greeni teene, jättis USA võimeka mulje. Sloveenia kohta ei oska midagi öelda.

Kokkuvõttes: USA napp võit või viik.

Väravavahikindad on libedad?
Inglismaa vs Alžeeria

Dannar: 0:0. Vot see on risk. Inglismaal on paljut tõestada ja Alžeeria on tegelikult nõrk mansa. Aga loodan üllatust.

Kristjan: 3:0. Klassivahe on väga suur, lisaks on Inglismaa pärast avavooru püha viha täis.

Siim: 1:0. Kordan oma avavooru ennustust, et Capello võidab kõik mängud 1:0 ja Inglismaa tuleb maailmameistriks. Lisaklausliks väravavahi valmisolek.

Tanel: 3:0. Alžeeria tundus avamängus üsna nõrk ning arvan, et Capello on piisavalt tark treener, et oma ebaõnnestumised parandada ja nõrgema vastase vastu kindel võit võtta.

Veiko: 2:0. Kui inglased vastaseid ei alahinda, võtavad nad 3 punkti ära ja kindlustavad endale vähemalt kaheväravalise edu.

Kokkuvõttes: Kui trikke mitte teha, siis Inglismaa selge võit.

Kohtume LIVE-ülekannetel!

 

Lisa kommentaar