header photo

Kes keda? Rehad igal sammul

Rehad ootavad. zzavettoni.wordpress.com

Üllatus üllatuse järel. Kes oskab neid ette näha, tõuseb ennustusmängus kiiresti ja kõrgele, kuid alati jääb oht kindlana paistvaid punkte kaotada. Suudab Holland täna Hispaania, Prantsusmaa ja Inglismaa poolt tallatud rehasid vältida?

Eilne päev naeratas trikimeister Dannarile. Trikk seisnes selles, et ta pakkus kõigi kolme mängu tulemuseks 0:0 viiki ning Inglismaa suutmatus Alžeeria väravalukku murda tõstis tema eilse saagi nelja punktini. USA ja Sloveenia viik tõi minule ühe punkti, ülejäänud Soccerneti tiim teenis ümmarguse nulli. Üllatusterohkel päeval tähendas juba üks punkt jõudsat tõusu tabelis, rääkimata siis neljast…

Liidrid:

1. Pilt 26 punkti
2.
kjuutipai 24 punkti
3.-4.
reed, John Barleycorn 23 punkti

Soccerneti tiim:

16.-23. (-5) wiiner 19 punkti
51.-78. (-4) mari929 16 punkti
79.-128. (+198) dannar 15 punkti
230.-296. (+46) mazz 12 punkti
297.-368. (-20) kremmelkoor21 11 punkti
369-442. (-14) Kasper 10 punkti
443.-498. (-14) Tanel 9 punkti

Kogu edetabel!

Üllatustelaine ja kehv tabeliseis ärgitab üha rohkem mune kasutama. Näis, palju see tulu toob:

Liidrite heitlus
Holland vs Jaapan

Dannar: 2:0. Distsiplineeritud kaitse või meeletu rünnakuhimu? Ma arvan, et siiani rünnak võidab, aga varsti lähevad hollandlased tülli, sest ilmselt Kuijt lööb ise ja Robin hakkab nutma, Wesley ei sööda Rafaelile ja nii edasi.

Kasper: 3:1. Holland näitab ilusat söödumängu ja võidab kindlalt, kuigi ka jaapanlased saavad joppamise peale ühe värava kirja.

Kristjan: 1:0. Holland on selge favoriit. Jaapanlased rõõmustasid pärast võitu Kameruni üle nagu pöörased ja õigesti tegid, sest pärast seda mängu nad enam rõõmustada ei saa.

Siim: 0:0. Alustan siis ka munade näitamist. Miskipärast usun, et Jaapani kaitse suudab Hollandit ohjeldada. Vastu seina jooksmist oli näha ka Hollandi avamängus Taani vastu, kus üks õnnelik juhus nad sõiduvette aitas.

Tanel: 4:1. Olen veendnud Hollandi üleolekus. Ilmtingimata ei paku nad veel oma tõeliselt head esitust, kuid siiski peaks nad Jaapani kaitseluku lahti muukima. Samas, seni pole need suured skoorid pihta läinud.

Kokkuvõttes: Holland on üle.

Kängurud koju?
Ghana vs Austraalia

Dannar: 0:0. Austraalia on õppinud, et nii lollilt nad ei saa mängima minna. Ghana on niisama tubli kaitsemeeskond ja rünnak neil väga hea pole. Gyan lööb ilmselt latti, aga väravad jäävad löömata.

Kasper: 2:0. Neegripoisid näitavad Okeaania omade vastu füüsiliselt paremat võimsust.

Kristjan: 2:0. Austraalia kaitse pole siiamaani ajavahega kohanenud, Ghana on võimas ja mängib kodumandril.

Siim: 2:1. Ghana on hea ja kuigi Austraalia vajab meeleheitlikult võitu, näen aafriklasi selgelt tugevamatena.

Tanel: 3:1. Esimene mäng oli Ghanalt väga veenev ning Austraalialt vastupidi. Ei kirjuta küll Austraaliat maha ja usun, et nad on võimelised enamaks, aga puhtalt esimese mängu põhjal pistan selle tulemuse.

Kokkuvõttes: Kängurud ilmselt koduteele.

Seljad vastu seina
Kamerun vs Taani

Dannar: 0:2. Kamerun on kehv meeskond. Neil on Eto’o õhku täis. Nad pole tark meeskond. Taanil pole ka erilist ideed, ent sihitult sebivate kamerunlaste vahelt suudavad ikka kaks ära lüüa.

Kasper: 1:1. Mõlemad üritavad meeleheitlikult, kuid viigist enamat ei suudeta.

Kristjan: 1:2. Avavoorus jättis Taani Kamerunist parema mulje.

Siim: 2:1. Kaks selga vastu seina, Kamerun peaks olema ründavas jalgpallis parem. Kuigi väga lahtiseks see mäng vähemalt kuni esimese väravani ilmselt ei kujune.

Tanel: 2:1. Mõlemal tiimil on vaja võita ning Kamerun on ehk nõks tugevam. Jaapani vastu näidati kohati head jalgpalli ning Taani kaitse tundus oma mängus püstihädas olevat ja tihti eksiti lihtsate asjadega.

Kokkuvõttes: Ülinapp paremus Taanile.

 

Lisa kommentaar