header photo

Kes keda? Kui mitte nüüd, siis…

Itaalial pole sel aastal ette näidata ainsatki võitu. Foto: footballpress.net

MMi tänased mängud on üle tüki aja sellised, kus igas vastasseisus leidub üsna selge soosik. Kui valitsev maailmameister Itaalia ei suuda ka Uus-Meremaa vastu oma aasta esimest võitu võtta, siis milles ennustajad üldse kindlad olla saavad?

Eile hiilgas täistabamustega Kristjan, kes nägi ette Hollandi 1:0 ja Taani 2:1 võite. Dannar ennustas õigesti kõik võitjad, kuigi mitte ühtegi täpset skoori. Kui välja arvata mina, Kasper ja Tanel, hakkab Soccerneti tiim tasapisi pead tõstma, sest koguni 3 meist on esisajas ning Kristjan tõusis nüüd samuti sinna lähedale. Punktiderohke päev, kus oli samas lihtne põruda, tõi ennustusmängule ka uue liidri.

Liidrid:

1. John Barleycorn 30 punkti
2.-4.
Pilt, Tartu Turbiin, Bayern München 28 punkti

Soccerneti tiim:

39.-54. (+12) mari929 20 punkti
55.-83. (-39) wiiner 19 punkti
84.-112. (-5) dannar 18 punkti
113.-162. (+184) kremmelkoor21 17 punkti
376.-431. (-146) mazz 12 punkti
432.-488. (-63) Kasper 11 punkti
489.-528. (-46) Tanel 10 punkti

Kogu edetabel!

Täna on harukordne juhus, et kogu Soccerneti viisik ennustab kõigis kolmes mängus täpselt samasid tulemusi ning ka väga sarnaseid skoore. Näis, kas eeldatavad autsaiderid suudavad meid kõiki korraga põhja lasta.

Teine edasipääseja? Või mõlemad?
Slovakkia vs Paraguay

Dannar: 0:1. Pärakhaid on head. Slovakkia on saanud MMil olemisega seekord boonuse. Eelmine mäng nad imesid endale sisse ja said karistuse. Seekord on karm aeg.

Kasper: 1:2. Slovakkia ei näidanud oma esimeses kohtumises nii head mängu, seevastu Paraguayl on võimas ründeliin, mille pealt peaksid ka väravad ja võit tulema.

Kristjan: 0:1. Enne avavooru oleks pakkunud kas viiki või Slovakkia võitu, aga avavoorus jättis Paraguay selgelt parema mulje. Kõik Lõuna-Ameerika maad on ülikõvad olnud seni.

Siim: 0:1. Paraguay avaldas avavoorus enam muljet. See mäng otsustab ilmselt teise edasipääseja ning usun, et kohtumine tuleb väravatevaene.

Tanel: 0:2. Paraguay tundus esimeses mängus väga soliidne. Neil peaks olema piisavalt tugev ründeliin ja piisavalt soliidne kaitse.

Kokkuvõttes: Paraguay, tõenäoliselt 1:0.

Tiitlikaitsja aeg särada?
Itaalia vs Uus-Meremaa

Dannar: 2:0. Itaalia võidab kotikuid, muud polegi öelda.

Kasper: 2:0. Uus-Meremaa on nõrk – see on fakt. Seevastu Itaalia on teinud võrreldes esimese mänguga mõned korrektiivid ja nüüd minnakse kindlat võitu võtma, et tabeliliidriks tõusta.

Kristjan: 2:0. Daniele De Rossi on kõva vend. Uus-Meremaa on naljanumber. Minu arvates 32st koondisest MM-il kõige nõrgem. Kui isegi Eestit ei võida, mis siis veel finaalturniiri vastastest rääkida. Finaalturniirile kvalifitseeruti ainult tänu Austraalia kolimisele Aasia tsooni.

Siim: 2:0. Kole on Dannariga samasid asju ennustada, aga see on tõepoolest kõige loogilisem skoor. Klassivahe on ilmne, kuid Itaalia ei purusta peaaegu kunagi oma vastaseid.

Tanel: 2:1. No klassivahe on vähemalt paberi peal ilmselge ja usun, et väikeste raskustega näeb seda lõpuks ka väljakul.

Kokkuvõttes: Itaalia, veelgi tõenäolisemalt 2:0.

Brassid surmagrupist edasi?
Brasiilia vs Elevandiluurannik

Dannar: 2:1. Gervinho on ohtlik, lööb ilmselt ka kolli, aga küll Brasiilia selle võidu ära võtab.

Kasper: 3:1. Kui vaatasin praegu, mis ennustuseks pannud olin, küsisin endalt: “Mida ma küll mõtlesin?” Igatahes munatame siis ja pakume Brasiiliale võib-olla et liigagi kindla võidu. Samas elevandid ei jäta hambaid näitamata ja kiirete ründajate pealt tehakse “olen Lucio ja torman ette ning kaitsesse tagasi ei jookse” vendadele vähemalt korra ära.

Kristjan: 2:1. Elevantidel ei lähe suurturniirid kunagi hästi. Brasiillased said pärast võitu Põhja-Korea üle julgust juurde.

Siim: 1:0. Elevandid ei jää neile individuaalselt kuigi palju alla, aga Brasiilial on siiski veidi enam klassi ning riskivaba mänguga võetakse järjekordsed napid punktid.

Tanel: 2:0. Brassid hoiavad veidi tugevama vastase vastu oma kaitse kindlana ja on eespool piisavalt resultatiivsed, et edasipääs järgmisesse ringi tagada.

Kokkuvõttes: Brasiilia, aga mitte enama kui kahe väravaga.

 

Lisa kommentaar