header photo

Kes keda? Kui võimas on Hispaania vihalaine?

Foto: Siim Semiskar/ERR Sport

Pärast Hispaania põrumist Šveitsi vastu näib MMi grupiturniiri teise vooru viimase päeva suurim küsimärk seisnevat selles, kui palju palle Euroopa meister autsaideri väravavõrku lajatab. Või astuvad nad teist korda sama reha otsa, nagu tegi valitsev maailmameister?

Eile jättis Uus-Meremaa ühes saapamaaga ka 99% ennustajatest pika ninaga. Ülejäänud kaks tulemust osutusid eeldatuks, kuid täpsete skooride arvamine nii lihtsalt ei läinud. Soccerneti tiimist sai Tanel pihta Paraguay ning Kasper Brasiilia võiduskoorile. Tasuks sajakohalised tõusud tabelis.

Liidrid:

1. John Barleycorn 31 punkti
2.-3.
Pilt, Bayern München 30 punkti

Soccerneti tiim:

26.-33. (+13) mari929 24 punkti
44.-65. (+11) wiiner 22 punkti
99.-126. (-15) dannar 20 punkti
127.-162. (-14) kremmelkoor 19 punkti
330.-376. (+102) Kasper 15 punkti
377.-424. (+112)Tanel 14 punkti
425.-472. (-49) mazz 13 punkti

Kogu edetabel!

30 sekundit pärast Paraguay ja Slovakkia avavilet tekkis mul selline hajameelsele inimesele tuttav tunne, nagu midagi oleks valesti. Muidugi, ennustus jäi sisse trükkimata. Tänu viimaste minutite 2:0 väravale jään vaid ühte punkti taga nutma, aga katastroofiline minek jätkub. Veiko ja Dannari eemalolek hoiab mu siiski ka seekord Soccerneti ennustajate viisikus:

Ronaldo vs punane kaitse
Portugal vs Põhja-Korea

Kasper: 2:0. Ronaldo suudab seekord ehk postist midagi enamat ja kuna neil on võitu vaja, siis kommunistide umbkaitse murtakse lahti.

Kristjan: 1:0. Portugalil läheb raskeks. Ronaldo on juba nutu äärel, kui Portugal suudab siiski värava ära lüüa.

Mari: 2:1. Portugalil ei jää muud üle, kui võtta võit, siiski pole ka korealased papist poisid ning suudavad skoorida.

Siim: 1:0. Korealaste avamängu meeleheitlikku esitust vaadates ei julge rohkem pakkuda. Individuaalne paremus pannakse siiski niivõinaa maksma.

Tanel: 3:1. Loodan, et Jong Tae-Se lööb jälle värava, aga Portugal peaks mängu võitma ja kindlalt!

Kokkuvõttes:

Liidrid isekeskis
Tšiili vs Šveits

Kasper: 1:1. Mõlemad tugevad võistkonnad ja kuigi võiks arvata, et Tšiili on selles kohtumises favoriit, siis Šveits suudab alati üllatada ning seda näidati ka Hispaania vastu.

Kristjan: 2:0. Tšiili jätkab Lõuna-Ameerika au kõrgel hoidmist. Šveits oskab Hispaaniat võita, kuid oskab ka Luksemburgile kaotada. Kui tšiillased ühe meetri pealt ära löövad, siis nad võidavad.

Mari: 2:1. Kuigi Šveits alistas Hispaania, ei näita see nende tugevust. Lõunaameeriklased on siiski teravamad ja võtavad järjekordsed kolm punkti.

Siim: 2:1. Lõunaameeriklased on avavooru põhjal minu jaoks tulemustele vaatamata favoriidiseisuses.

Tanel: 2:1. Tšiili tahab enne mängu Hispaaniaga kolm punkti kätte saada ning usun, et nad on veidi üle. Vaevalt, et Šveits nüüd sama ettevaatlikult seda mängu võtab kui Hispaania vastu.

Kokkuvõttes: Tšiili napp võit või äärmisel juhul viik.

Kui paljuga?
Hispaania vs Honduras

Kasper: 3:0. Seekord suudab Hispaania oma üleoleku ka maksma panna. Suuri probleeme ei tohiks tekkida.

Kristjan: 4:0. Hispaanlased valavad oma viha korralikult välja. Honduras on Uus-Meremaa järel turniiri naljanumber nr 2.

Mari: 4:1. Sel korral satub Hispaania väravasoonele, hakkab võimalusi realiseerima ning ilmselt saab ka Honduras oma MM-i avavärava löödud.

Siim: 3:0. Kui mitte enamgi… Honduras mängib liiga julgelt, et Uus-Meremaa või Šveitsi eeskuju järgida. Ja tasemevahest ei tasu rääkidagi.

Tanel: 5:0. Kui Hispaania juba väravaid lööma hakkab…

Kokkuvõttes: Vähemalt kolmega.

3 vastust postitusele: “Kes keda? Kui võimas on Hispaania vihalaine?”

 • jes ütleb:
  21. juuni 2010 kell 03:02

  see teie nn naljanumber on 2p kogunud jubasee teie naljanumber on 2p juba kogunud

 • Ah ütleb:
  21. juuni 2010 kell 09:40

  Mida sa ajad?

 • aa ütleb:
  21. juuni 2010 kell 11:47

  Uus-Meremaa on naljanumber nr 2 ? Nad on 2 viiki juba teinud endast tugevamate vastu, Kristjan sa oled ise üks naljanumber.

 

Lisa kommentaar