header photo

Kes keda? Argentina-hirm võib päästa

Kumba te eelistaks - Maradonaga kohtuda või kojusõiduga riskida? Foto: tvfancool.blogspot.com

Kätte on jõudnud MMi alagrupiturniiri viimane voor, mis lisab ennustamisele veel ettearvamatuid tegureid juurde, sest lisaks väljakul toimuvale võib mänge mõjutada ka teiste samaaegsete kohtumiste areng.

A-grupis peavad LAV ja Prantsusmaa lootma ameeriklaste aumehelikkusele, sest Mehhiko ja Uruguay viik tõmbaks nende šanssidele kriipsu peale. Mehhikole võib indu lisada see, et viigi korral läheksid nad edasi teisena ning satuksid tõenäoliselt kokku Argentinaga.

Eilne päev oli Soccerneti tiimi jaoks soliidne. Suuri üllatusi me ei ennustanud ja neid ka ei sündinud. Dannaril õnnestus Tšiili täpne võiduskoor ära arvata ja nii tõusis ta Veikost mööda, Mari kandadele.

Liidrid:

1.-2. kollkiiper, John Barleycorn 33 punkti
3.-6.
reed, Päpü, Pilt, Bayern München 32 punkti

Soccerneti tiim:

25.-34. (+1) mari929 27 punkti
51.-65. (+48) dannar 25 punkti
66.-89. (-22) wiiner 24 punkti
123.-158. (+4) kremmelkoor21 22 punkti
350.-408. (-20) Kasper, (+27) Tanel 17 punkti
409.-450. (+16) mazz 16 punkti

Kogu edetabel!

Seekordses Soccerneti viisikus proovivad õnne Mari “mari929” Lill, Kristjan “kremmelkoor21” Remmelkoor, Kasper “Kasper” Elissaar, Tanel “Tanel” Tursk ning mina ehk “mazz”.

Rohkem mänge, rohkem punkte:

“Juhuslik” viik?
Mehhiko vs Uruguay

Kasper: 0:0. Kommentaarid on liigsed.

Kristjan: 0:0. Mõlemad üritavad mõõdukalt rünnata, aga suuri riske loomulikult ei võeta. Kui paar minutit enne lõppu on seis viigis, siis veeretatakse pall lihtsalt lõpuni.

Mari: 2:1. Juba isiklikult loodan Mehhiko võitu. Mõlemad on näidanud head mängu, kuid ilmselt suudab Mehhiko siiski üle olla.

Siim: 0:0. Kommentaarid on liigsed.

Tanel: 1:0. Ma arvan, et mõlemad veeretavad üsna rahulikult seda palli, aga lõpuks keegi ikka koperdab palli sisse.

Lootus sureb viimasena
Prantsusmaa vs LAV

Kasper: 1:2. Prantsusmaa senine MM on olnud täielik põrumine. Anelka saadeti koju, vutiliidu president astus tagasi, meeskond ei käi treeningutel, kõik vihkavad Domenechi jne. Siiski suudavad nad ennast tõestada, üritades oma turniiri avavärava ära lüüa, ent võõrustajad jäävad ikkagi peale.

Kristjan: 3:0. Üks meeskondadest valab oma viha välja ja teine murdub. Ei imestaks, kui LAV 3:0 võidaks, aga nimede pärast pakun niipidi.

Mari: 1:1. Mis seal ikka loota on. Prantslased löövad oma MM-i esimese värava, võtavad punkti ning hakkavad asju pakkima.

Siim: 1:2. Kodumeeskond jookseb vere ninast välja, Prantsusmaa jookseb vastu seina. Väravaid siiski näeb, sest mõlemat rahuldab ainult võit.

Tanel: 2:1. Prantsusmaa võtab vihast Domenechi vastu selle võidu ära. Kuigi ei üllataks, kui nad ka suure kaotuse vastu võtaks. Üsna müsteerium saab see mäng olema.

Lootus, et Argentina viitsib
Nigeeria vs Lõuna-Korea

Kasper: 2:1. Seekord nigeerlastel ehk juhe kokku ei jookse ja võetakse oma kiiretele ründajatele toetudes (kes seekord ehk ka algkoosseisus on) need võidupunktid.

Kristjan: 0:2. Nigeeria pole eriti veenev olnud seni. Lõuna-Korea näitas Kreeka vastu head mängu.

Mari: 2:1. Nigeeria on õppinud mängust Kreekaga, sel korral enam taolisi vigu ei teha ega eksita ning saadakse omad punktid kirja.

Siim: 2:1. Päeva põnevaim mäng, kus lõunakorealased jäävad liiga ettevaatlikuks ning nigeerlased saavad kahe õnnetu kaotuse järel oma tahtmise, kuigi edasipääsuks ei pruugi sellest piisata.

Tanel: 1:1. Nigeeria lootused on peaaegu kadunud, kuid siiski võib tulla väga pingeline mäng, kus kaalul on väga palju. Lõuna-Korea peaks olema siiski piisavalt tugev, et nigeerlasi kontrollida.

Kui palju Argentina viitsib?
Kreeka vs Argentina

Kasper: 0:4. Argentina on lihtsalt näidanud seni parimat ründeteravust ja kuigi nende kaitse ja taktika on auklikud, võetakse kindlalt suur võit.

Kristjan: 0:1. Argentinale piisab ka viigist ja suure tõenäosusega isegi kaotusest, kuid Maradona ei taha midagi juhuse hooleks jätta ja võtab jumala abiga kindla 1:0 võidu.

Mari: 0:4. Argentina ei tee enam nalja, näitab oma tõelist palet ning hoiatusmärgiks järgmistele vastastele lööb neli vastuseta väravat.

Siim: 0:2. Kreeklased vajavad võitu rohkem, kuid väravate jahtimine pole nende tugevam külg. Argentina võtab lõdvema jalaga, aga omab piisavalt klassi, et mitte kuivale jääda.

Tanel: 0:3. Kreeka rünnak tundus reaalsuses väga nõrk olevat ning usun, et argentiinlased saavad sealt kaitseliinist väga lihtsalt läbi. Ehk mängitatakse ka Militot.

 

Lisa kommentaar