header photo

Kes keda? Eks nähke seda ette

Ei me tea, mis taevas toob. Foto: Märt Vassiljev

Eilsed kaheksandikfinaalid ajasid ilmselt halliks nii mõnegi ennustaja juuksekarvad – no kuidas peaks olema võimalik ette näha selliseid jaburusi?

Ei olegi! Jalgpall on ja jääb ümmarguseks ning selle veeremise suunda saab ennustada vaid tõenäosuste järgi. Sobivate asjaolude kokkusattumisel võib kõike juhtuda ja seepärast on jalgpallil rohkem Koljati ja Taaveti lugusid kui teistel spordialadel. Tänased mängud võivad tuua lisa, aga no eks proovi seda ette näha!

Meie eilsed ennustused sisaldasid vaid üht täistabamust, kui Tanel arvas ära Argentina võiduskoori Mehhiko vastu. Ennustusi teistega mitte jaganud Maril ja Veikol läks veel paremini ning nemad panid taskusse kumbki 4 punkti. Mari tõusis tagasi esisajasse ja liigub Dannari musi kursil. Tabeli tipus suuri muudatusi ei ole.

Liidrid:

1. Bayern München 56 punkti
2.
jnz 52 punkti
3.-4.
Põder, John Barleycorn 51 punkti

Soccerneti tiim:

73.-93. (+42) mari929 40 punkti
110.-140. (+5) kremmelkoor21, (+63) wiiner 38 punkti
141.-159. (-26) dannar 37 punkti
160.-184. (-14) Kasper 36 punkti
213.-247. (-40) mazz 34 punkti
325.-359. (+55) Tanel 31 punkti

Kogu edetabel!

Aeg on meie senine parim ennustaja Mari tagasi ekraanile tuua. Pähklite kallale:

Debütantidel jõudu veel üheks imeks?
Holland vs Slovakkia

Kasper: 3:1. Holland näitab ilusat mängu ja võtab kindlalt edasipääsu, samas näitavad slovakid hambaid ja enda puuri ei õnnestu puhtana hoida.

Kristjan: 2:0. Slovakkia kaitse näitas mängus Itaalia vastu oma haavatavust. Kui isegi Itaalia suutis kaks ära lüüa, siis suudab ka Holland.

Mari: 3:1. Kuna teine lemmik Itaalia ei saanud alagrupist edasi, peab Holland oma lippu kõrgel hoidma. Sneijder teeb ilmselt jälle head tööd ning koostöös van Persiega saavad paar väravat kirja. Afellay pimestab vastaseid oma ilu ja osavusega.

Siim: 1:0. Slovakkide pingevaba esitus tegi Itaalia vastu küll imet, aga vaevalt nad Hollandi vastu sama julgelt lähevad.

Tanel: 3:0. Slovakkia on küll soliidne tiim, aga Holland on seni näidanud kannatlikkust ning kui avavärav ära tuleb, siis nad peaks ehk rohkemgi lööma. Eriti kui Robben teine poolaeg sisse tuuakse.

Kokkuvõttes: Holland. Slovakkia peab auväravagagi rahul olema.

Lõuna-Ameerika suur ja väike
Brasiilia vs Tšiili

Kasper: 3:2. Tuline lahing, paraku Tšiili raiskab liialt ja Humberto “Kiilakas” Suazo vorm pole momendil kiita. Lisaks on brasiillastel alati õnne ja kuidagi nad lähevad siit edasi.

Kristjan: 2:0. Ei aidanud Põhja-Koread mängus Brasiilia vastu see, et ma neile siinpool teleekraani kogu hingest kaasa elasin, arvatavasti ei piisa minu toetusest ka Tšiilile.

Mari: 2:1. Brasiilia, kes viimases alagrupikohtumises Portugaliga mõnusalt palli veeretas ja puhkas, hoiab end ka sel korral tagasi, kuid võtab võidu, et pääseda järgmisesse ringi.

Siim: 3:0. Kui Taavet ei hakka Koljatiga distantsi hoidma, vaid läheb mees-mehe vastu, siis… tšiillaste bravuurikas mängustiil peaks olema brasiillaste ründajatele magus kompu.

Tanel: 4:2. Ajalugu räägib nii selgelt Brasiilia kasuks. Loodan, et Tšiili suudab siiski hea lahingu pakkuda ja tuleb väga väravaterohke mäng. Kui Brasiilia trio Kaka, Elano ja Robinho alustavad, siis on neid väga raske peatada.

Kokkuvõttes: Brasiilia. Näeme palju väravaid.

 

Lisa kommentaar