header photo

Kes keda? Ronaldo naer või pisarad?

Missioon "Cristiano Ronaldo pisarad". Foto: Siim Semiskar/ERR Sport

Täna tehakse selgeks juba MMi viimased veerandfinalistid. Ühtlasi tähendab see seda, et oma ennustamisvormi parandamiseks on jäänud aega ainult kümne kohtumise jagu.

Eile oli harukordne päev, kus nii kõik Soccerneti ennustajad kui üleüldse enamik ennustajaid said kirja täpselt 2 punkti. Hollandi ja Brasiilia võidud ei üllatanud kedagi, küll aga täpsed tulemused. Mina pakkusin eile Brasiilia võiduskoori küll õigesti, aga unustasin seda ka ennustuskeskkonnas teha ja kasvatasin oma hajameelsusest korstnasse kirjutatud punktide saldo juba 5 punktini.

Ennustusmängu tabeli tipp muutus niipalju, et “John Barleycorn” sai kirja neli punkti ning tõusis teisele kohale. Nike T90 putsade kursil liikuv “Bayern München” hoiab tema ees veel kolmepunktilist edumaad.

Liidrid:

1. Bayern München 58 punkti
2.
John Barleycorn 55 punkti
3. jnz 54 punkti

Soccerneti tiim:

76.-92. (-3) mari929 42 punkti
107.-136. (+3) kremmelkoor21, (+3) wiiner 40 punkti
137.-160. (+4) dannar 39 punkti
161.-184. (-1) Kasper 38 punkti
215.-249. (-2) mazz 36 punkti
316.-347. (+9) Tanel 33 punkti

Kogu edetabel!

Dannar ei saa lähiajal kardetavasti meiega oma ennustusi jagada, sest ta sõidab mõneks ajaks Kasahstani. Ennustamist lubab ta siiski mitte katkestada, otsides interneti üles kas või Borati naabrimehe Nursultan Sagdiyevi juurest.

Aga täna on ta veel meiega:

Aasia viimane lootus
Paraguay vs Jaapan

Dannar: 1:0. Jaapan näitas end distsiplineeritud kaitseliiniga meeskonnana, aga ikkagi pean seda turniiri Ladina-Ameerikale sobivamaks. Napp võit, muidu on põnev mäng.

Kasper: 1:1. Jaapan on liiga distsiplineeritud, et Paraguay normaalajaga võidu suudaks võtta.

Kristjan: 0:1. Jaapanlased on tublid. Nad on õige töörahvas ja töötavad enda järgmisesse ringi.

Mari: 2:1. Ameerika meeskondadel läks alagrupifaasis üsna hästi, ilmselt jätkavad Paraguay mängijad seda ka kaheksandikfinaalis.

Siim: 1:0. Paraguay lemmikskoor. Alagrupiturniiril olid nad väga muljetavaldavad ja heas vormis. Jaapan kukub võideldes, aga siiski kukub, täpselt nagu nende sõber Lõuna-Korea.

Kokkuvõttes: Pingelises, kuid väravatevaeses mängus saadetakse jaapanlased sinna, kus päike tõuseb.

Kas näeme pisaraid?
Hispaania vs Portugal

Dannar: 1:0. Kuna ma ise seda mängu ei näe, siis usun, et tuleb kohutavalt igav ja kinnine mäng, kus lõpuks ikkagi Hispaania võidu ära võtab.

Kasper: 1:0. Mõlemad head meeskonnad, paraku kokkuvõttes jääb Hispaania selles Pürenee poolsaare derbis napilt peale.

Kristjan: 2:0. Hispaanlased on nii head viivitajad ja mängu tapjad, et kui nad juhtima lähevad, siis Portugalil erilisi šansse pole ja hoopis Hispaania lööb lõpus kontrast ühe juurde.

Mari: 3:1. Olgugi et naabrid, ei anta kellelegi armu. Hispaania kui Euroopa meister näitab enda tõelist tugevust, lööb kolm ära ja Cristiano Ronaldo peab nuttes koju minema.

Siim: 3:0. Euroopa meister sai grupis raskest seisust välja tulles tropi eest ning paneb Cristiano nutma. Nii kurb kui see ka ei oleks, Hispaania on lihtsalt võimsam.

Kokkuvõttes: Hispaania võtab oma ning mina jään seetõttu Dannarile varasema kihlveoga võlgu kastitäie õlut.

Kohtume LIVE-ülekannetel ning miks mitte ka sel laupäeval toimuvatel Soccerneti suvepäevadel, kus üheskoos veerandfinaale vaatame ja ennustame.

2 vastust postitusele: “Kes keda? Ronaldo naer või pisarad?”

  • dannar ütleb:
    29. juuni 2010 kell 07:15

    Borati naabrimees on hoopis Nursultan Tuleiakbay:( Great unsuccess.

  • football2u ütleb:
    29. juuni 2010 kell 08:30

    Äkki Boratil on kaks naabrit??(Y)

 

Lisa kommentaar