header photo

Kes keda? Uruguay rikub eurooplaste pidu

Kas viimane naer jääb ikka eurooplastele? Foto: lacelesteblog.com

Uskumatu, et kogu turniiri jooksul peksupoistena välja näinud Euroopa koondised veerandfinaalideks totaalse muutumise läbi tegid ning lõunaameeriklastele koha kätte näitasid. Tuhkatriinulugude jätkudes peaks nüüd olema Uruguay aeg viimane ninanips lüüa?

Veerandfinaalid pakkusid piisavalt palju üllatusi ja seega ka huvitavaid arenguid ennustusmängu edetabelis. Soccerneti tiimi parimatena teenisime 4st mängust 4 punkti mina ja Dannar ning ma ei saa ka mainimata jätta, et ühtlasi panin ma kinni Soccernet.ee suvepäevade ennustusvõistluse.

Üldennustuse ainuliidriks asus kasutaja “John Barleycorn”, kelle kannule tõusis tuhast “liigesevedelik”. Tabeli tipp on põnev, sest esikuuik mahub vaid 3 punkti sisse ning ennustada on jäänud ainult 4 kohtumist.

Liidrid:

1. John Barleycorn 63 punkti
2. liigesevedelik 61 punkti
3.-6. timpsu, Bayern München, jnz, P6der 60 punkti

Soccerneti tiim:

68.-89. (+29) dannar, (+15) mari929 46 punkti
106.-122. (-9) Kasper, (+10) kremmelkoor21 44 punkti
166.-196. (+52) mazz, (-26) wiiner 41 punkti
343.-367. (-19) Tanel 35 punkti

Kogu edetabel!

Mõned punktid on veel laual:

Lõuna-Ameerika viimane õlekõrs
Uruguay vs Holland

Dannar: 0:0. Uruguay on meeskond, kes tuli üle mäest ja jõest ja läbi kalju – ootamatult. Holland on enda arvates tipus, aga see on ikkagi poolfinaal ja nii lihtsalt asjad ei käi.

Kristjan: 0:1. Uut maailmameistrit ma ei tahaks. Tahaks näha finaali endiste maailmameistrite vahel, aga kardan, et vähemalt Holland rikub selle ära. Pärast võitu Brasiilia üle neil enesekindlusest puudu ei tule.

Mari: 1:2. Nelja hulka jõudis Uruguay vaid tänu õnnele ja oskusele penalteid lüüa. Hollandlased peavad (ja võtavadki) võidu võtma ning finaali jõudma, sest nad lihtsalt on kõiges üle.

Siim: 0:1. Kuigi Hollandi esitust Brasiilia vastu kiidetakse taevani, hakkasid nad minu arvates normaalselt mängima alles pärast õnnega saadud viigiväravat, kui Brasiilia end taas rohkem avama pidi. Suuri kadusid kannatanud Uruguayst on nad siiski paremad, kuigi väravaterohket mängu ma ei oota.

Tanel: 1:2. Loodan Hollandi võitu ning usun, et nende kvaliteet on veidi kõrgem kui Uruguayl. Olen väga tihti puusse pannud (nagu ka minu uhke positsioon Soccernet.ee toimetajate hulgas näitab!), aga siiralt loodan, et mitte sel korral.

Kokkuvõttes: Meid ootab eurooplaste finaal.

Déjà vu 2008?
Saksamaa vs Hispaania

Dannar: 0:2. No comments. Klassi vastu töö ei saa.

Kristjan: 1:1. Kaks hirmkõva meeskonda, raske kummalegi poole kalduda. Mängus, kus osaleb Saksamaa, aga 0:0 tulemust ei paku.

Mari: 3:1. Saksamaa on mängu käima saanud. Kui Argentinast sõideti 4:0 üle, saadakse ilusti hakkama ka Hispaaniaga.

Siim: 1:3. Silme ette tuleb EM-i finaal, kus Hispaania üleolek oli niivõrd selge, et vastupidist tulemust pakkuda lihtsalt ei saa. Olgugi, et Hispaania on näidanud end kontratel haavatavana, usun, et nad toovad sakslased pilvedelt alla.

Tanel: 2:2. Ehk tuleb sellest mängust üks tõeline MM-i klassik. Seni on tundunud, nagu mõlemad meeskonnad tahavad väga rünnata. Kuigi Hispaanial pole see hästi välja tulnud.

Kokkuvõttes: Hispaania peaks olema kerge soosik. Näeme korralikult väravaid.

2 vastust postitusele: “Kes keda? Uruguay rikub eurooplaste pidu”

  • ericbana ütleb:
    6. juuli 2010 kell 10:23

    dannar on vist kuumaga lolliks läinud.

  • dannar ütleb:
    8. juuli 2010 kell 06:52

    Noh, natuke on kuumus mõjutanud küll, aga olid siis minu ennustused nii ebatäpsed?

 

Lisa kommentaar