header photo

Kes keda? Lõpuspurt

Kas väravaluugid avanevad otsustaval hetkel? Foto: Siim Semiskar/ERR Sport

Nii kaua oodatud ning nii palju üllatusi ja draamat pakkunud vuti- ja sellega koos ka ennustusmaraton on jõudnud lõpusirgele. Pühapäeval saab jalgpallimaailma valitsejakepp uue omaniku.

Staarkaheksajalg Paul ennustas tiitlit Hispaaniale ja pronksi Saksamaale, kuid kahjuks ei ole ta veel õppinud täpseid skoore välja pakkuma ning seetõttu ei saa Soccerneti ja Unibeti korraldatud ennustusmängus osalejad vaid tema peale loota.

Poolfinaalides ennustas Soccerneti ennustustiim õigesti, et finaali jõuavad Holland ja Hispaania, aga paraku ei toonud pakutud tulemused meile ühtegi täistabamust. Paremini ei läinud ka üldtabeli tippudel ja nii püsib viimase kahe mängu eel veel koguni kümnel ennustajal teoreetiline võimalus peaauhinnaks olevad Nike T90 putsad endale võita. Võrdsetel punktidel lõpetades selgitab auhinnavõitjad välja fortuuna.

Liidrid:

1. John Barleycorn 64 punkti
2.-4. liigesevedelik, timpsu, Bayern München 62 punkti
5. jnz 61 punkti
6.-7.
P6der, sigahea 60 punkti
8.
Pierre 59 punkti
9.-10.
Yaman, Otepaa 58 punkti

Soccerneti tiim:

65.-86. (+3) dannar, (+3) mari929 47 punkti
107.-127. (-1) Kasper, (-1) kremmelkoor21 45 punkti
151.-165. (+15) mazz 43 punkti
166.-189. (0) wiiner 42 punkti
336.-360. (+7) Tanel 36 punkti

Kogu edetabel!

Soccerneti ennustajate põhiküsimus seisneb selles, kas esikoha võtab Mari või napsab keegi selle tema nina alt ära. Enne turniiri algust pani Dannar talle mäletatavasti võidu puhuks välja auhinna – musi!

Aeg jalgpalli nautida
Uruguay vs Saksamaa

Dannar: 1:2. Enamasti tuleb küll 3. koha mängudes üllatusi, ent miskipärast kardan, et Uruguay siin ei üllata. Samas poleks mul midagi selle vastu.

Kristjan: 1:2. Kuna tegemist on turniiri kõige mõttetuma mänguga ja kuna mängijaid see pronksmedal eriti ei huvita, on seda mängu ka kõige raskem ennustada.

Mari: 1:2. Saksamaa on suutnud ohtralt väravaid lüüa. Özil annab ilmselt väravasöödu.

Siim: 1:2. Usun, et Uruguay motivatsioon on kõrgem, kuid Saksamaa on kokkuvõttes ikkagi selgelt kõvem meeskond ja lõunaameeriklasi ei päästa ka nende ründajate meisterlikkus.

Tanel: 2:3. Tuleb põnev ja lahtine mäng, sest vaevalt mõlemad tiimid väga pinges on või kaotust kardavad. Tähtsad mängud on peetud, nüüd võib natuke ka jalgpalli nautida.

Kokkuvõttes: Tanel rikkus seeria ära, aga nii ühte auku ei ole me ikkagi varem ennustanud – kindel 1:2!

Esimene on ikka kõige magusam
Holland vs Hispaania

Dannar: 0:2. Hispaanial saab kindlasti Hollandiga raske olema, aga küll nad selle esimese MM-tiitli ära võtavad, sest selline meeskond ei saa lihtsalt kaotada.

Kristjan: 0:0. Kaks meeskonda, kes ei julge riske võtta. Hispaania lükkab keskväljal 60 söötu minutis, aga väravaid see ei too. Holland saab mõned kontrarünnakud, kuid Robbeni vasakut jalga jälgitakse hoolega.

Mari: 2:1. Hispaania on väga ohtlik, kuid loodan, et Holland võidab, sest nad on seda tõesti väärt. Lisaks sellele sai Hispaania juba EM-i võidu.

Siim: 0:1. Nõustun selle teooriaga, et Hispaania on vaese mehe Barcelona ja Holland omakorda vaese mehe Hispaania. Pakuks suurematki vahet, aga 1:0 tundub olevat hispaanlaste vaieldamatu lemmikskoor.

Tanel: 0:2. Hispaania suudab jälle vastaste mänguisu ära võtta ning lööb ehk mõlemal poolajal ühe kolli ära.

Kokkuvõttes: Ainult Mari võib hollandlased kuivale jäämisest päästa.

Nägemiseni Soccerneti viimastes LIVE-ülekannetes!

2 vastust postitusele: “Kes keda? Lõpuspurt”

  • asdf ütleb:
    11. juuli 2010 kell 01:37

    Uru-Ger, Tanel rikkus teie seeria ära, aga võttis 3 punkti ära 😛

  • Kasper ütleb:
    11. juuli 2010 kell 13:18

    Hiidlaste värk – julgesin ka mina teistest erineda ja sarnaselt Tanelile teenisin ka mina kolm punkti. 🙂

 

Lisa kommentaar