header photo

Balti liiga – mõistatus Einsteinile

Foto: fragilekitty.blogspot.com

Ma teen nüüd kohe enda senise blogipostitaja karjääri kõige lühema postituse.

Balti liiga on tore, seal leiab emotsioone naabrile ärategemisest, mida sageli jääb koduliigas vajaka. Lisaks tehakse isegi ülekandeid ja puha ning on pinevaks ajav playoff-puu.

Aga siinkohal esitan teile piltmõistatuse Balti liiga kodulehelt. Kui keegi selle lahti šifreerib, siis palun kommentaaride alla postitada, et kes, kuidas, kellega ja mida need erinevad numbrid selles tabelis tähendavad.

Tabel ise on siin. Või peaks äkki hoopis usaldama Wikipedia lehekülge, mis annab sootuks omapärased paarid? Vähemalt Balti liiga kodulehe järgi selliseid paare kuidagi välja ei loe.

2 vastust postitusele: “Balti liiga – mõistatus Einsteinile”

 • alehis ütleb:
  11. nov. 2010 kell 16:20

  hahahhaha hea huumor hr.dannar!

 • elx ütleb:
  11. nov. 2010 kell 17:16

  kui seal tabelis oleksid peetud mängude juures vastavad numbrid, siis saaks päris hästi aru, praegu on aga tõesti vaid arvamine.

 

Lisa kommentaar

Autor

 • Dannar Leitmaa Dannar Leitmaa
  Tere. Mina olen Dannar. Võibolla teate mind, sest ükskord tuli klubis üks inimene juurde ja ütles, et ma olen see ja see foorumist ja mulle meeldib, mida sina teed. Ma olen jalgpalli jälginud alates aastast 1992 ja praeguseks on lemmikuks kujunenud Hispaania. Põhjendusi ei otsi, et miks ja kuidas ja millal. Lihtsalt nii on. Kommenteerin Viasat Sport Balticus jalgpalli ja olen endine Soccerneti kõige usinam tööline.

Autori postitused

Teema postitused