header photo

3 vastust Eesti-Trinidad ja Tobagolt

Foto: Hendrik Osula

Soccernet.ee blogi toob iga koondisemängu eel välja kolm küsimärki ja teeb peale mängu omakorda kolm järeldust. Kuidas vastas reedene 1:0 võit varem püstitatud küsimustele?

1) Kas Sergei Zenjovi kiirus on tagasi?

“Jah, jah, jaa!” ütleksid fännid. Zenjov alustas eile algkoosseisus ning tegi suurepärase mängu. Väravani mees küll ei jõudnud, aga kiirust ja särtsu jagus küll.

Tasuks Eesti ainsale tabamusele väravasööt ning mitu tekitatud teravust. Eluvormis ründaja veel ei olnud, aga kiirust jagus küll ning valikmängudes kujuneb väravaküti roll tõenäoliselt üsna tähtsaks.

2) Kas keskväli jääb ilma Vassiljevita näotuks?

Martin Vunk-Aleksandr Dmitrijev keskväljaduo tekitas avavile eel mõningaid kahtlusi, kuid Tarmo Rüütli tõestas taas, et teab täpselt, mida teeb. Vunk ja Dmitrijev juhendasid eeskujulikult Eesti keskvälja, kiigutasid söötu ja otsisid käike ettepoole. Eriti hästi toimis tandem avapoolajal.

Konstantin Vassiljevist puudust ei tuntud ning lahendused olid kohati isegi huvitavamad ja ebatavalisemad. Vahetustega kadus küll mõningane rütm ära ning pilt muutus veidi tummisemaks (Sergei Mošnikovi esitlus oli siiski soliidne – K.E.), kuid põhirivistuses platsile jooksnud mehed õigustasid oma platsile kuulumist täielikult.

Mängu lõppu oleks üks Kostja küll ära kulunud, kuid näotuks Eesti koondise keskväli ei jäänud.

3) Kas suudetakse saatuslikuks saavaid isiklikke eksimusi vältida?

Eile suudeti suuremaid eksimusi vältida, hoiduti rumalatest tegudest ning selle tulemuseks nullimäng ja 1:0 võit.

Üks vastus postitusele: “3 vastust Eesti-Trinidad ja Tobagolt”

  • WM ütleb:
    8. juuni 2013 kell 20:39

    Keskväli oli ikka pigem hambutu täna. Ei saa kuidagi nõustuda sellega, et ilma Vassiljevita hakkama saadi…

 

Lisa kommentaar

Autor

  • Kasper Elissaar Kasper Elissaar
    Töötan Soccernetis juba 2008. aastast ning minu südant valutab peaasjalikult Eesti jalgpall. Jälgin hoolega kodukamaral toimuvat, eestlaste tegemisi mujal, aga ka välismaa vutti, millest esimestel aastatel rohkem kirjutasin. Seega lugusid võib mult oodata igast valdkonnast, mis on päevakajaline või lihtsalt hinge läheb.

Autori postitused

Teema postitused