header photo

Kolm vastust Liechtenstein-Eestilt

Sergei Zenjov. Foto: Gertrud Alatare

Sergei Zenjov. Foto: Gertrud Alatare

Soccernet.ee blogi toob iga koondisemängu eel välja kolm küsimärki ja teeb iga mängu järel omakorda kolm järeldust. Millistele küsimustele vastas teisipäevane mäng Liechtensteiniga?

1) Mida teeb debütant Karol Mets?

Liechtensteini esitus jäi oodatust mannetumaks ning nii ei pidanud Eesti koondise keskkaitsjad palju tööd tegema, kuid neil hetkedel, kui Mets mängu sekkuma pidi, tuli ta oma ülesannetega toime ning põhjust nurisemiseks pole.

Tema mängu tipphetk saabus ehk teise poolaja keskel, kui ta lühikese vahe sees ühelt vastaseselt palli tagasi võitis ning seejärel pealelöögi blokeeris.

2) Kas Mihkel Aksalu kasutab võimaluse ära?

Tarmo Rüütli otsustas avapoolajal väljakule saata põhiväravavahi Sergei Pareiko ning seetõttu jäid Mihkel Aksalu minutid üsna üürikeseks.

Teisel poolajal mängu tulles ei saanud ta peale lihtsate püüdmiste suurt midagi teha ning nii jääb küsimusele vastuse saamine kaugemale tulevikku.

3) Kas ilma Konstantin Vassiljevita kaob taas loovus ära?

Eesti koondisel polnud sel korral tempot dikteerivat mängumeest vajagi, sest Liechtenstein oli meie kiirrünnakutega püsti hädas ning Eesti suutis oma jõud meeldivalt kiiresti vastaste väljakukolmandikule toimetada.

Kiitmist väärivad ka ründemängijad eesotsas Sergei Zenjovi ja Tarmo Kingiga, kes tegid palli hoidmisel head tööd, ning ülejäänudki mängijad taga pool, kes külma pead hoidsid ja rahulikult omi mängijaid üles leida suutsid.

 

Lisa kommentaar

Autor

  • Tanel Tursk Tanel Tursk
    Olen Soccernet.ee seltskonna üks pikemaajalisi liikmeid ja praegune välismaa toimetaja. Minu peamine huvi on Itaalia jalgpall, kuid olen loomulikult kursis nii Eestis kui ka mujal välismaal toimuvaga.

Autori postitused

Teema postitused