header photo

Blogist

Soccernet.ee blogi eesmärgiks on täita Eesti jalgpalli mõttekoja rolli, pakkudes tunnustatud autoritele võimalust oma mõtteid tuhandete lugejatega jagada ning tavakasutajaile omakorda võimalust neid arvamusavaldusi kommenteerida, heaks kiita või vastu vaielda.

Teemaderingi kuuluvad kõikvõimalikud aktuaalsed küsimused, aga ka mänguelamused ja muu Eesti ja välismaa jalgpalliga seonduv, mis siinsetele lugejatele huvi võib pakkuda.

Blogi keskkonnas avaldatavad sissekanded on subjektiivsed ning erinevad seega portaali põhilehel ilmuvatest objektiivsetest artiklitest. Soccernet.ee ei toimeta ega tsenseeri blogisissekannete sisulist osa, küll aga jätab endale õiguse lisada teksti illustreerimiseks pilte ning vajadusel muuta kirjapilti või segast sõnastust. Samal ajal tuleb silmas pidada, et sissekande sisu eest vastutab vaid vastava kirjatüki autor ning sel ei pruugi olla midagi tegemist Soccernet.ee ametlike seisukohtadega.

Autoriteringiga liitumise soovi korral palume võtta ühendust e-posti aadressil siim@soccernet.ee. Kaasautorite valiku üle otsustab Soccernet.ee, kuid me ei võta seejuures aluseks arvamuste sisu, vaid eelkõige huvitavaid mõtteid ning oskust neid värvikalt edasi anda. Blogisissekanded ei ole tasustatud, aga need annavad suurepärase võimaluse oma seisukohti laiema jalgpalliavalikkusega jagada.

Blogisse kirjutamiseks ei pea tingimata olema Soccernet.ee-ga seotud. Oodatud on nii jalgpallivaatlejad kui ka muul moel vutiga seotud inimesed. Miks mitte näiteks ka mängijad ise, treenerid, kohtunikud…

Blogi nimi pärineb endise Soccerneti ja praeguse Jalka toimetaja Lennart Kompi eelmisel aastal kirjutatud artiklist, kus ta nimetas “Eesti jalgpalli mõttekojaks” Soccerneti foorumit. Foorum jääb oluliseks mõtete vahetuse kohaks ka edaspidi, kuid blogi eraldub sellest sissekannete valikulisuse ja seega ka kvaliteedi poolest. Samas kuulub blogi autorite sekka ka mitmeid tuntuid foorumikasutajaid. Ühe olulise erinevusena ei ole blogi autorid anonüümsed.

Blogi kujunduse autoriks on Indrek Uri, kelle disainitud on ka Soccernet.ee pealeht. Blogi disaini märksõnadeks on lihtsus ning kõrgendatud tähelepanu igale sissekandele ja selle vastukajale.

Häid mõttetalguid soovides,

Soccernet.ee toimetus

Värsked postitused

Teemad

Arhiiv