header photo

Postitused märksõnaga ‘augsburg’

Kas Klopp viib Klavani tagasi juurte juurde?

Kas Ragnar Klavanist saab Liverpoolis taas vasakkaitsja? Foto: Regina Rähn

Kas Ragnar Klavanist saab Liverpoolis taas vasakkaitsja? Foto: Regina Rähn

Eesti koondise keskkaitsja Ragnar Klavan on oma karjääri Inglismaa suurklubi Liverpooli eest briljantselt alustanud. Treeningmängudes säras ta nii Londoni Chelsea kui FC Barcelona vastu, möödunud nädalavahetusel tegi liigadebüüdis hoolimata ‘Pooli kolmest sisse lastud väravast Arsenali vastu tugeva esituse. Kuid mis saab temast edasi?

Inglise meedia ja Liverpooli fännid arvasid Klavani soetamise järel, et Augsburgist saadi endale 30-aastane varumees. Mulgimaa mehel endal olid teised plaanid ja tänaseks on ka inglaste mõtted pöördunud. Meie Rakust ollakse vaimustuses!

Klavan ja Augsburg võõrsilfännide sektorist

IMG_20160219_143248Seekord viisid sammud mind ja Sandrit kaunile Baierimaale, täpsemalt Münchenisse ja Augsburgi. Reisi eesmärk oli näha Liverpooli maid jagamas Augsburgiga (midagi siiski ära veel ei jagatud).

Teekond hakkas pihta kolmapäeval Tallinnast kell 10 ning läbi Riia maandusime Münchenis natukene kell 18 läbi. Reis ei alanud parimalt, kuna enne veel, kui olin Müncheni tänavatele jõudnud, olin toidumürgitusest korra-paar metroojaamas oksendanud. Polnud ilus vaatepilt… Pikemalt siin ei peatu.

Ragnar Klavan aasta sportlaseks!

Foto: Gertrud Alatare

Vaid mõned päevad on veel aega, et teha oma valik Eesti aasta sportlaste hääletusel – rahvahääletus kestab kuni 20. detsembri hilisõhtuni. EOK poolt välja pakutud kümne peamise kandidaadi seest leiame ka meie jalgpallikoondise kapteni ja südametunnistuse Ragnar Klavani.

Klavani lõppeva aasta tippsündmuseks jäi kindlasti eelmise hooaja Bundesligas saavutatud viies koht ning seda tillukese Augsburgi klubiga – meeskonnaga, mille oleks eelarve järgi võinud asetada heal juhul viiendaks tagantpoolt. Aga ei – kogu hooaja kestnud muinasjutt sai imeilusa lõpu, tasuks otsepääse Euroopa liiga alagrupiturniirile, kust Augsburg eelmisel neljapäeval veel end ka 32 parema hulka murdis.

Värsked postitused

Teemad

Arhiiv