header photo

Postitused märksõnaga ‘burnley’

Kas Klopp viib Klavani tagasi juurte juurde?

Kas Ragnar Klavanist saab Liverpoolis taas vasakkaitsja? Foto: Regina Rähn

Kas Ragnar Klavanist saab Liverpoolis taas vasakkaitsja? Foto: Regina Rähn

Eesti koondise keskkaitsja Ragnar Klavan on oma karjääri Inglismaa suurklubi Liverpooli eest briljantselt alustanud. Treeningmängudes säras ta nii Londoni Chelsea kui FC Barcelona vastu, möödunud nädalavahetusel tegi liigadebüüdis hoolimata ‘Pooli kolmest sisse lastud väravast Arsenali vastu tugeva esituse. Kuid mis saab temast edasi?

Inglise meedia ja Liverpooli fännid arvasid Klavani soetamise järel, et Augsburgist saadi endale 30-aastane varumees. Mulgimaa mehel endal olid teised plaanid ja tänaseks on ka inglaste mõtted pöördunud. Meie Rakust ollakse vaimustuses!

Järjekordne ilus nädal Inglismaal

Teiste fännidega tähistamas võitu City üle. Foto: erakogu

Käisin märtsi alguses Liverpoolis vaatamas kahte oma lemmikklubi mängu – 1. märtsi kohtumist Manchester City vastu ning 4. märtsi mängu Burnley vastu. Panin kirja natuke oma reisimuljeid.

Alustame mängust tiitlikaitsja Man City vastu. Oli päris varajane kick off time seekord – mäng hakkas kell 12.00 kohaliku aja järgi. Kui tavaliselt olen võtnud üle kohaliku kultuuri, et kolm-neli tundi enne mängu möllurohkesse Anfieldi lähedal asuvasse pubisse minna, siis seekord jõudsin üle pubi ukseläve vaevu poolteist-kaks tundi enne avavilet ehk kuskil kella 10.00 ringis.

Värsked postitused

Teemad

Arhiiv