header photo

Postitused märksõnaga ‘euroopa’

5 mõtet Premium liigast: ajaloo vägevaim finišisirge ja ajalooliselt halb Tarvas

Jää või suu lahti vaatama. 23. august, Flora - Infonet. Foto: Brit Maria Tael

Jää või suu lahti vaatama. 23. august, Flora – Infonet. Foto: Brit Maria Tael

Võib vist julgelt öelda, et nii põnevat ja mitmetahulist lõpplahendust (ja hooaega) pole Eesti kõrgliiga varem näinudki. Sõltumatult sellest, kas korratakse 1993/94 hooaega ja teist korda otsustab meistri lisamäng, on 2016 pakkunud emotsioone igale maitsele.

Esmalt meistrist. Hooaja eel avaldasid suuri lootusi teisedki, kuid medalid on selgelt jäänud Tallinna suure neliku jagada. Kevadel andsid tooni Andrei Sidorenkovi standardolukorrad ja Nõmme Kalju, jaanipäevale läks liidrina Levadia. Südasuvel vahetasid aga nii Levadia kui hooaega alla ootuste alustanud Flora peatreenerit ja kogu krempli tulemusena on kaks vooru enne hooaja lõppu liider Infonet, kes tagumiste vastu kõige vähem vääratanud. Oma üldse esimest medalit jahtiva Lasnamäe klubi jaoks on kuld aga veel oi-kui-kaugel, sest juba mäng Paidega (k) on potentsiaalne banaanikoor ja viimasel päeval Kalju (v) … Kingitusi Infonetile vaevalt tehakse.

Miks see hooaeg nii igav oli?

Dannar pole ainus, kel igav on. Foto: farm4.static.flickr.com

Igavaks läheb, sõbrad!

Kõik suuremad liigad on selleks hooajaks läbi saanud. Inglismaal, Saksamaal, Itaalias ja Hispaanias käis võitlus esikohale viimase vooruni, kuid tegelikult olime tunnistajaks ühele kõigi aegade igavaimale hooajale.

Miks?

Aga kuidas nimetada hooaega, kus võtsid tiitlid kõik suurfavoriidid? Kes oli hooaja alguses Itaalia soosik number 1? Inter! Saksamaal? Bayern! Hispaanias? Barcelona? Inglismaal? Chelsea!

Värsked postitused

Teemad

Arhiiv