header photo

Postitused märksõnaga ‘henri anier’

Kes hoolitseb koondise ründeteravuse eest?

Konstantin Vassiljev on sel hooajal oma koduklubi Bialystoki Jagielloniat juba tassinud. Nüüd tuleb ilmselt sama teha ka koondises. Foto: jagiellonia.pl

Konstantin Vassiljev on sel hooajal oma koduklubi Bialystoki Jagielloniat juba tassinud. Nüüd tuleb ilmselt sama teha ka koondises. Foto: jagiellonia.pl

Kolmapäeval selgus Eesti koondise koosseis järgmisel nädalal toimuvaks maavõistluseks Maltaga ja 6. septembril peetavaks MM-valikturniiri avalahinguks võõrsil Bosnia ja Hertsegoviinaga. Ebahariliku kiirusega tekkis koosseisust tulenevalt elav diskussioon.

Olgu kohe algatuseks mainitud, et tegelikult üks kutse on veel saatmata ja see pannakse teele selle nädala lõpuks. Praeguseks on kutse aga saanud 23 meest ning vutisõprade hulgas on juba see seltskond küsimusi tekitanud.

Nimelt on suurim kummastus inimestel selle üle, kus on Henrik Ojamaa, kes liitus suvel Hollandi kõrgliigas palliva Go Ahead Eaglesiga, on seni liiga alates põhimees olnud ja ka värava löönud. Lisaks ei teeninud kutset Tšehhi kõrgliigas põhimeheks tõusnud vasakpoolkaitsja Siim Luts ning tänavu Soome ja Ungari kõrgliigades soliidset mängu näidanud Tarmo Kink. Nooremast generatsioonist on puudu ka rahva lemmikud Frank Liivak ja Mattias Käit, ent valikmänguks neile kutse saatmine oli juba eelnevalt kaheldav.

3 küsimust Eesti-Andorrale

Jarmo Ahjupera. Fotograaf: Hendrik Osula

Soccernet.ee blogi toob sellest aastast iga koondisemängu eel välja kolm küsimärki ja teeb iga mängu järel omakorda kolm järeldust. Millistele küsimustele peaks vastama tänane mäng Andorraga?

1) Millised tulemused on ekspermindil Ahjupera-Anier?

Tarmo Rüütli on otsustanud, et täna õhtul jooksevad platsile mitmed mängijad, kes tavapäraselt algkoosseisu ei kuulu. Ehk kõige üllatuslikum on kolme põhiründaja välja jätmine ja klubides mänguajata olevate Henri Anieri ning Jarmo Ahjupera eelistamine.

Flora võidab, sest surub pallid sisse

Ründejõud tagavad Florale ihaldatud tiitli. Foto: Hendrik Osula

Miks Flora tuleb sel aastal Eesti meistriks? Sest nad löövad palju väravaid ja Levadia ei löö – lihtne!

Pärast sõna otseses mõttes tormilist lahingut Maarjamäel, kus Levadia ei suutnud Nõmme Kaljut maha murda, julgen pidada Florat 95% tõenäosusega tänavuseks tšempioniks. Saatuse irooniana andis tiitlikaitsjale otsustava hoobi just nende endi poolt vallandatud treeneri uus meeskond.

Värsked postitused

Teemad

Arhiiv