header photo

Postitused märksõnaga ‘klopp’

Kas Klopp viib Klavani tagasi juurte juurde?

Kas Ragnar Klavanist saab Liverpoolis taas vasakkaitsja? Foto: Regina Rähn

Kas Ragnar Klavanist saab Liverpoolis taas vasakkaitsja? Foto: Regina Rähn

Eesti koondise keskkaitsja Ragnar Klavan on oma karjääri Inglismaa suurklubi Liverpooli eest briljantselt alustanud. Treeningmängudes säras ta nii Londoni Chelsea kui FC Barcelona vastu, möödunud nädalavahetusel tegi liigadebüüdis hoolimata ‘Pooli kolmest sisse lastud väravast Arsenali vastu tugeva esituse. Kuid mis saab temast edasi?

Inglise meedia ja Liverpooli fännid arvasid Klavani soetamise järel, et Augsburgist saadi endale 30-aastane varumees. Mulgimaa mehel endal olid teised plaanid ja tänaseks on ka inglaste mõtted pöördunud. Meie Rakust ollakse vaimustuses!

Dortmund tõi jalgpalli tippu värsket õhku

Nuri Sahin on olnud Borussia Dortmundi üks tähtsamaid mängijaid, kuid ta võib suvel lahkuda. Foto: fantezifutbolturkiye.blogspot.com

Hooaja alguses oleks vähesed oodanud Borussia Dortmundi tiitlivõitu, kuid Saksamaa Bundesliga pole üllatusvõitjatele võõras. Samas ei saa Dortmundi tiimi võrrelda veidi varasemate Bundesliga tiitlivõitjatega nagu Wolfsburg ja Stuttgart. Dortmundi klubi võit ei ole tulnud üle noa tera ja mõne kindla mängija toel nagu mainitud kahel tiimil. Juba sügisel tundus, et see tiim suudab Bundesliga tiitli eest heidelda ning ei vaja selleks teiste favoriitide ebaõnne. Juba praegu, kui mängida on jäänud veel kaks vooru, on neil rohkem punkte kui möödunud hooaja meistril Bayern Münchenil oli.

Värsked postitused

Teemad

Arhiiv