header photo

Postitused märksõnaga ‘kreeka’

Mis hinne panna Martin Reimile esimese kahe mängu eest?

Martin Reim on koondisele uue hingamise andnud. Koondis on ka palju ründavamaks muutunud. Foto: Gertrud Alatare

Martin Reim on koondisele uue hingamise andnud. Koondis on ka palju ründavamaks muutunud. Foto: Gertrud Alatare

45-aastane Eesti vutikoondise peatreener Martin Reim on tänaseks pidanud oma kaks esimest mängu A-koondise peatreenerina. Milline hinne mehele senise töö eest panna?

Reimist sai rahvusesinduse loots keset MM-valiktsüklit. Esimesteks mängudeks, mis olid kohe punktide peale, oli tal aega valmistada kolm nädalat ning sellest suur osa kulus hetkeolukorra kaardistamiseks. Vutimehed kogunesid neli päeva enne Reimi avamängu, kus alistati Gibraltar 4:0, misjärel oli aega kaks päeva, enne kui võeti Lillekülas vastu kirju ajalooga Kreeka, kellele kaotati standardolukordade väravatest 0:2.

Gibraltari matš jääb vutisõpradele pikaks ajaks meelde, sest näidatud isu, tahe ja selle tulemusena löödud neli väravat on midagi, mida ei näe just väga tihti. Täpsemalt öeldes, nelja väravat polnud viis aastat näha saanud. Kreeka vastu säilisid tahe ja isu, kuid lasime juba teisel minutil omale nurgalöögist ühe ära lüüa ja teisel poolajal lõi Kostas Stafylidis otse karistuslöögist palli Eesti võrku. Eesti valdas Kreekast enam palli, sooritas rohkem pealelööke, tiirles rohkem vastase kasti läheduses, aga ometi saime kaotuse.

Soccernet.ee Euro 2012 parimad ja halvimad

Foto: soccer-magazine.com

On aeg ülikond välja võtta ja lips ette panna, sest Soccernet.ee jagab auhindu Euro 2012 parimatele ja halvimatele. Me anname välja nii traditsioonilisemaid kui ka ebatavalisi auhindu ja tõmbame omalt poolt 2012. aasta Euroopa meistrivõistluste kajastusele joone alla.

Alustuseks mainime, et esmakordselt hindasime me kõikidel EM-i mängudel osalenud mängijaid ning pakkusime ka külastajatele võimaluse seda teha.

Meie enda hindamine mängib tõsisemate auhindade jagamisel suurt rolli, sest üritasime kinni pidada väga rangest hindamise korrast, et saada turniiri lõpuks võimalikult objektiivne pilt sellest kes ja kuidas mänginud on.

Otseloomulikult pole olnud lihtne hinnata igas mängus kuni 26 mängijat ning kindlasti on mõnele mängijale turniiri käigus liiga tehtud ja teine jälle liiga hea hindega pääsenud, aga selleks, et me püsiksime võimalikult objektiivsena ja märkaksime märkamatut, kasutasime sellise uskumatult vahva veebilehekülje nagu WhoScored.com abi, mis pakkus detailiset statistikat kõikide mängude ja mängijate kohta.

Värsked postitused

Teemad

Arhiiv