header photo

Postitused märksõnaga ‘staadionid’

Ilmataat on kogu Premium liiga lõpplahendust vussi keeramas

Kurb reaalsus: Eesti meistritiitel võidakse otsustada lumisel Hiiu staadionil. Foto: Jana Pipar

Kurb reaalsus: Eesti meistritiitel võidakse otsustada lumisel Hiiu staadionil. Foto: Jana Pipar

Märtsis alustati mängudega Premium liigas ning kaheksa kuud hiljem oleme seisus, kus endiselt on kolm klubi tiitlikonkurentsis. Enne viimast vooru on Infonetil koos 77, Levadial ja Kaljul 75 punkti. Lisaks on medalikonkurentsis 73 silmaga Flora. Laupäeval kohtuvad omavahel Infonet ja Kalju ning Levadia ja Flora ehk midagi põnevamat oleks raske tahta.

Ometi on ilmataat kõike seda vussi keeramas. Nimelt märkas täna hommikul vast iga eestimaalane, et õues on maa valge. Riiklik ilmateenistus lubab miinuskraadide ja lumesaju jätku veel nädalaks. See tähendab, et suure tõenäosusega pannakse ka meistriliiga lõplik pingerida paika väga nigelates tingimustes.

Seitse põhjust, miks see oli halb MM

Ma ei ole väga palju MM-e näinud, kuid vaadates möödunud finaalturniirile tagasi, siis oli see vähemalt minu jaoks võrdluses eelmistega, mida olen näinud, kõige halvem suurturniir. Kuigi meedias kiputi ikka karjuma, milline fantastiline turniir see on, siis tagantjärgi vaadates võiks öelda, et jalgpallikaugete inimeste südameid see turniir vutti armastama ei tõmmanud.

Nelja aastat ootust see igatahes väärt ei olnud. Vähemalt üsnagi neutraalse jalgpallisõbra jaoks. Aga egas midagi, tuleb kell jälle jooksma panna, et oodata järgmist MM-i, ning ma usun, et Brasiilias tuleb palju parem turniir. Ega palju halvemaks vist minna ei saa.

Seniks toon välja seitse põhjust, miks mulle see turniir väga ei meeldinud. Nõustuge või mitte.

Värsked postitused

Teemad

Arhiiv