header photo

Arhiiv teemale ‘Balti liiga’

Balti liiga – mõistatus Einsteinile

Foto: fragilekitty.blogspot.com

Ma teen nüüd kohe enda senise blogipostitaja karjääri kõige lühema postituse.

Balti liiga on tore, seal leiab emotsioone naabrile ärategemisest, mida sageli jääb koduliigas vajaka. Lisaks tehakse isegi ülekandeid ja puha ning on pinevaks ajav playoff-puu.

Aga siinkohal esitan teile piltmõistatuse Balti liiga kodulehelt. Kui keegi selle lahti šifreerib, siis palun kommentaaride alla postitada, et kes, kuidas, kellega ja mida need erinevad numbrid selles tabelis tähendavad.

Tabel ise on siin. Või peaks äkki hoopis usaldama Wikipedia lehekülge, mis annab sootuks omapärased paarid? Vähemalt Balti liiga kodulehe järgi selliseid paare kuidagi välja ei loe.

Uskumatu kannapööre Balti liigas

Eesti klubid on ilmselgelt pead tõstmas. Foto: Valdas Knyzelis/LFF.lt

Kuidas see võimalik on, et ühe Eesti klubiga niimoodi juhtub? Kõik liigub oodatud rada pidi ja siis järsku selline pauk justkui luuavarrest… see ei ole ju normaalne!

Kes arvas, et jutt käib Narva Transist, võib uuesti arvata. Tõeline jututeema on Tallinna Flora, tõeline teema on Eesti klubide uskumatu edu Balti liigas.

Ma ei ole just ülemäära üllatunud, et Balti liiga eilsete mängude uudise kommentaariumis arutatakse vaid Transi kollapsi üle ja seda enamjaolt kihlveopettusega seotult. Eks Eesti inimene teebki üldjuhul suu lahti vaid siis, kui on põhjust laita ja/või võimalus kritiseerida. Muidugi kisuvad esimese hooga mõttesse igasugused kahtlustused…

Värsked postitused

Teemad

Arhiiv