header photo

Arhiiv teemale ‘Fotoblogi’

Fotoblogi: Ajaxi feminiinsed fännid

Laupäeval oli Hiiu staadionil tuline heitlus Nõmme Kalju ja Lasnamäe Ajaxi vahel, mis päädis küll mitte väga üllatuslikult kodumeeskonna võiduga. Kuid üllatav oli minu jaoks seltskond, kes oli tulnud kaasa elama just idapoolse Tallinna linnaosa meeskonnale. Minu silm pole enne näinud, et Meistriliiga võistkonna fännid oleksid pea eranditult õrnema soo esindajad. Esimene üllatus saabus juba siis, kui fännid teisest linna otsast saabusid kohale omas bussis, mitte liinibussiga, nagu võiks arvata, kuid suurem üllatus oli see, kui tulihingeliselt need noored naisfännid oma meeskonnale kaasa elasid! Nii saigi mängult peale Neemelo kenade grimasside ja Jevdokimovi kiirete jalgade pilte ka fännitribüünilt.

Foto: Hendrik Osula

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaasas olid nii sallid kui särgid ja hüüdlause “Ajax, tšempion” kõlas üle terve väljaku.

Fotoblogi: Kuumal rannaliival

Väikese puhkepausi juures keset suurt MMi lõppu oleks paras aeg külastada sportlikult randa, kus mängida nii rannajalgpalli kui ka vaadata kauneid naisi. Teen siinkohal otsa lahti enda postitustega Soccerneti fotoblogi keskkonda.

rannas kuumad naised
Rannas on teid ootamas kaunid naised kuuma päikesega…

Fotoblogi: Akrobaatika Maarjamäel ja Flora leeri rõõm Arenal

Veetsin tulise jalgpallilaupäeva Maarjamäel ja Lillekülas pilte tehes ning objektiivi ette jäid nii mõnedki huvitavad hetked, millest omapärasemad toon siin ka teieni.

Mõned kükid ja siis sööstame pallile järgi

Fotoblogi: Koondisefännid sõprusmängudel

Nii, kaks edukat koondisemängu on seljataga ja fännidest kogunes jälle huvitavaid pilte. Siin on valik neist:

Fotoblogi: Pealtvaatajate eri

Teen otsa lahti ka Fotoblogi poolega. Siin on valik pilte Eesti vs Armeenia U21 mängult. Loodan, et keegi ei pahanda, kui ilma loata juhuslikult just temast foto siia üles tuleb. Tegelikult peaks võtma seda kui komplimenti, et olete tõesti nii erilised, et nõnda eksklusiivses blogis endale koha leidsite!

Värsked postitused

Teemad

Arhiiv