header photo

Arhiiv teemale ‘Portugal’

Horvaadid, tšehhid, iirlased või portugallased?

Tarmo Rüütlil jääb pärast loosi aega ligi kuu, et oma koondis kas Portugali, Horvaatia, Iirimaa või Tšehhiga mängimiseks ette valmistada. Foto: Märt Vassiljev

Täna kell 14:00 algab  sel aastal Sergei Pareiko elukohaks saanud Krakowis Eesti koondise jaoks väga tähtis loos. Kellega me novembri keskel play-off’is vastamisi läheme? Paberi peal on selge eelistus Iirimaa nagu näitab ka meie pealehel olev hääletus, kuid kas meil on tõesti nende vastu kõige paremad lootused?

Mina näen asetatud tiimide hulgas kolme meeskonda, kelle alistamiseks oleme õnne abil ja õigete valikute läbi võimelised, kuid keda ma eelistan, on raske öelda. Hetkel oleks sama rahul nii Tšehhi kui ka Iirimaaga.

Mis põhjustel, seda üritan selgitada, kui analüüsin meie võimalike vastaseid ning annan oma ennustuse parimaks stsenaariumiks iga võimaliku paari puhul.

Andre Villas-Boas – Mourinho õpipoisi tõus

Foto: coisasdogolias.blogspot.com

Foto: coisasdogolias.blogspot.com

Porto on lõpuks Andre Villas-Boase näol leidnud mehe, kes on võimeline tiimi samale tasemele viima, kui seda tegi 2004. aastal lahkunud Jose Mourinho, aga see pole mingi üllatus, sest Villas-Boast võib pidada Mourinho enda õpipoisiks.

Andre Villas-Boas on hetkel jalgpallimaailma üks tõusvaid tähti ning pole kahtlustki, et Euroopa gigandid ei viida kaua aega talle võimaluse andmisega.

Sarnaselt Mourinhole, kellega koos Villas-Boas aastaid töötas, on ta mees eikuskilt. Mängijakarjääri kõigest 33-aastasel Villas-Boasel polnud, kuid tunamullu alanud peatreenerikarjäär on seni olnud suur kordaminek.

Värsked postitused

Teemad

Arhiiv